MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsbord 4765090
nr 476 5090
Matsalsbord
Pelarfot, England, 2 st, Ilägg [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 16 juli 2007
kl 16:28:26
550 kr
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr